Maszyny Rolnicze

Pojazdy oraz maszyny rolnicze

Monitoring pojazdów rolniczych.
Czas pracy, prędkość, historia, pozycja.

Monitoring pojazdów rolniczych

Nadzór nad maszynami i czytelna wizualizacja postępów prac w polu, to kluczowe elementy dobrego systemu zarządzania dla każdego zarządzającego taborem rolniczym. Monitoring CarControl pomaga również przy pracach polowych.

Rzeczywista pozycja pojazdu

Pozycję naszych terminali odświeżamy co 30 sekund. Pod uwagę bierzemy również przejechany dystans (400 m) lub zmiana kierunku jazdy (o 20 °). Pozwala to z maksymalną dokładnością określić pozycję pojazdu w czasie rzeczywistym.

Kontrola poziomu paliwa

Dziś koszty paliwa stale rosną. Zacznij kontrolować jego poziom w zbiorniku, a przekonasz się, że ilość spalonego paliwa może być mniejsza. Aplikacja wyświetli ilość paliwa w zbiorniku, ilość spalonego paliwa czy w końcu ilość zatankowanego paliwa.

Czas pracy kierowcy oraz silnika

Czas to pieniądz. Aplikacja w przejrzysty sposób zaprezentuje Ci informacje na temat czasu pracy kierowcy. Pokaże, kiedy kierowca podróżował, kiedy auto nie poruszało się a kiedy stało w miejscu z włączonym silnikiem.

Kontrola prędkości obrotowej silnika

Nadmierna eksploatacja pojazdu to problem dla właściciela auta. Częste wizyty w serwisie i koszty z nimi związane. Unikaj ich kontrolując prędkość obrotową silnika. Dodatkowo, bez problemu, istnieje możliwość wysłania odpowiedniego powiadomienia, w momencie zarejestrowania zbyt wysokich obrotów silnika.

Zdalna blokada pojazdu

Zdalna blokada pojazdu daje Ci możliwość zablokowania pojazdu w dowolnym momencie. Blokada staje się aktywna po wyłączeniu zapłonu pojazdu. W momencie ponownej próby uruchomienia, auto będzie ‘martwe’. Nie da się go uruchomić, a tym bardziej nim odjechać. Blokadę możesz aktywować lub dezaktywować z poziomu aplikacji.

Historia tras

Historia przejazdu pojazdu zachowywana jest przez okres 180 dni wstecz (6 miesięcy). Dane te możesz przejrzeć za pomocą komputera czy smartfona z dostępem do sieci.
Ewidencja tras kierowców, nieautoryzowane przejazdy czy jazda autem po godzinach nie będzie tajemnicą kierowcy 🙂

Informacja o opuszczeniu strefy

Wyznaczanie tras to ważny element logistyczny. System wyznaczy najbardziej optymalną trasę z punktu A, przez punkty B, C, D…, do punktu Z. Opuszczenie trasy będzie skutkowało alertem i/lub powiadomieniem. Podobnie sprawa ma się z opuszczeniem wyznaczonej strefy – w momencie jej opuszczenia, Ty otrzymasz stosowne powiadomienie.

Powiadomienia SMS oraz eMail

Książka serwisowa

Aplikacja na urządzenia mobilne

Subkonta Użytkowników

Zdalna blokada pojazdu

Pozostałe funkcjonalności i możliwości aplikacji

Identyfikacja kierowców

Kontrola otwarcia zbiornika paliwa

Informacja o otwarciu drzwi

Grupowanie pojazdów

Pomiar temperatury

Rozróżnianie typów jazdy: Służbowa / prywatna

Autoraportowanie

Kontrola prędkości

Ewidencja pojazdów

Przypomnienia wewnątrz aplikacji

Nasze pozostałe rozwiązania

Przewozy Lokalne20200302210201
Motocykle oraz quady20200302205431
Zabezpieczenia Antykradzieżowe20200302222208
Transport Ciężki20200302210224
Wypożyczalnie Pojazdów20200302210211