Aplikacja CarControl

CarControl

Nieskomplikowany Interfejs

monitor

Aplikacja CarControl została stworzona w taki sposób, aby korzystanie z niej było proste, łatwe i intuicyjne. Przyciski są przemyślane i widoczne a przede wszystkim w miejscach, w których się ich spodziewasz. Nie ma tu miejsca na przypadkowość.
Szanujemy Twój czas.

Sprawdź system SmartCarControl logując się do konta DEMO

Smart jest mobilny

Dedykowane aplikacje mobilne

Zawsze pod ręką

Dzięki dedykowanym aplikacjom, zawsze jesteś na bieżąco. Nieważne czy pod ręką masz tablet lub smartfon.

Dostępne opcje

Aplikacje mobilne dają Ci 100% możliwości i funkcjonalności, które oferuje aplikacja PC. Tutaj nie ma kompromisów.

Dopasowanie aplikacji

Aplikacja sama wykryje model telefonu / tabletu i automatycznie dobierze optymalne ustawienia do idealnego funkcjonowania.

Bezpieczna aplikacja

Mobilny CarControl jest bezpieczny. Po utworzeniu konta w aplikacji, otrzymujesz unikalny login oraz hasło. Zapobiega to nieautoryzowanemu dostępowi do Twojego konta.

Możliwości systemu

Odświeżanie pozycji co 30 sekundTwoja flota i praca kierowców są zawsze pod kontrolą. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Odświeżanie pozycji na mapie co 30 sekund daje Ci zawsze dostęp do aktualnych danych.
Monitorowanie stanu paliwaKontrola stanu paliwa to możliwość optymalizacji kosztów i zapobieganie nadużyciom przez kierowców. To także opcja kontroli norm spalania.
Powiadomienia SMS oraz mailW zależności od konfiguracji systemu powiadomień, możesz otrzymywać informacje o praktycznie każdym wydarzeniu z udziałem pojazdu - od otwarcia drzwi, przez gwałtowne hamowania, do monitu dotyczącego przekroczenia prędkości.
Ponad 30 typów raportówWystarczy wybrać odpowiednie parametry, które chcesz kontrolować. Spośród bardzo wielu dostępnych możliwości wybierasz, te które są Ci potrzebne w celu optymalizacji a system automatycznie tworzy konieczne raporty.
Wyznaczanie stref, tras, miejscMożesz zawiadywać swoimi samochodami sprzed ekranu komputera lub z poziomu smartfona. Wyznaczasz trasy przejazdu lub miejsca docelowe. System umożliwia Ci także nakreślenie stref w jakich pojazdy mają się poruszać.
Autoryzacja pastylkami dallas / rfidDodatkowa funkcja zabezpieczająca polega na autoryzacji dostępu do samochodu przez pastylki Dallas lub karty RFID. Nikt niepowołany nie uruchomi pojazdu jeśli nie posiada pastylki lub karty.
Tworzenie SubkontNie musisz sam zajmować się całą flotą swoich pojazdów. Dzięki opcji subkont możesz część obowiązków zlecić np. swoim pracownikom określając zakres dostępu do pojazdów czy informacji.
Blisko 30 języków aplikacjiJeśli współpracujesz z klientami zagranicznymi ucieszy Cię długa lista języków, w ramach których działa monitoring pojazdów. Od języków popularnych po te egzotyczne. Bariera językowa nie będzie już przeszkodą dla Twojego biznesu.
Historia pojazówSystem jest skonstruowany tak, abyś miał łatwy dostęp historii tras i monitorowanych parametrów do 6 miesięcy wstecz. Możesz te dane eksportować do najpopularniejszych formatów i mieć je zawsze pod ręką.
Zdalna blokada autaDodatkowa blokada może nie dopuścić do uruchomienia samochodu mającego wyłączony zapłon. Blokada dedykowana jest szczególnie wszystkim wynajmującym pojazdy.
Powiadomienia wewnątrz aplikacjiOdpowiednia konfiguracja systemu sprawi, że pracując z systemem monitoringu pojazdów w tle zawsze dostaniesz sygnał dźwiękowy na temat interesujących Cię parametrów.
Automatyczna wysyłka raportówUstawiasz okres za jaki konieczne są Ci dane. W takim przypadku np. na koniec miesiąca lub tygodnia otrzymujesz kompletne informacje z danego zakresu. To narzędzie pomoże Ci w analizie wydajności Twojej floty.
Funkcja immobiliseraMonitoring pojazdów CarControl umożliwia Ci także skorzystanie ze znanej właścicielom samochodów funkcji jaką daje immobilizer. to kolejne narzędzie zwiększające bezpieczeństwo Twojej floty.
Identyfikacja KierowcówDodatkowa opcja zabezpieczenia polega na systemie identyfikacji kierowców za pomocą pastylki Dallas lub karty. W ten sposób rozszerzasz możliwości podstawowe systemu monitoringu i zawsze wiesz kto ma dostęp do konkretnego samochodu.
Łatwy dostęp dla Twoich KlientówW ramach monitoringu pojazdów możesz wygenerować specjalny link, który wysyłasz klientom lub komuś, kto potrzebuje danych odnośnie konkretnego pojazdu znajdującego się w trasie.
Książka serwisowaMęczy Cię konieczność pamiętania lub zapisywania np. terminów przeglądu swoich pojazdów? Nic prostszego. W ramach monitoringu CarControl masz możliwość ustawienia przypomnień o zbliżających się terminach serwisu.

Zapoznaj się z wykorzystywanymi lokalizatorami oraz dodatkami do nich