Sonda Paliwa

Znasz problem znikającego paliwa z baku? Jeśli tak, to proponujemy Ci sondę paliwa zamontowaną w baku. Działa to w ten sposób, że sonda wysyła informacje do urządzenia monitorującego a Ty masz na bieżąco kontrolę nad stanem paliwa. Sonda paliwa to gwarancja, że natychmiast wykryjesz nieprawidłowości związane z gospodarką paliwem w Twoich pojazdach.

Zabezpieczenie wlewu paliwa

Mechaniczne zabezpieczenie wlewu paliwa nie pozwoli na kradzież. Prawidłowo zamontowane urządzenie uniemożliwi wprowadzenie rurki i nieautoryzowany upust paliwa. Solidna konstrukcja mechaniczna będzie stała na straży Twojego paliwa.

Powiadomienie otwarcia wlewu paliwa

Dzięki temu rozwiązaniu na ekranie monitora lub telefonu będziesz widział każde otwarcie i zamknięcie korka wlewu paliwa. Możesz te dane weryfikować z miejscem tankowania i tak wykrywać ewentualne nieprawidłowości lub kontrolować efektywność pracy kierowców.

Powiadomienie kabinowe

System monitoringu pojazdów może być połączony z sygnalizatorem kabinowym. W takim wypadku kierowca, który np. odpoczywa w kabinie samochodu podczas pauzy, zostanie poinformowany dźwiękiem alarmowym o nieautoryzowanym otwarciu korka wlewu paliwa.

Zdalny odczyt tachografu

Dane z tachografu są ważne dla bezpieczeństwa jazdy. W naszym systemie monitoringu nie musisz ruszać się z biura, aby pobrać i archiwizować informacje z tachografu. Ty masz lepszy wgląd w czas pracy kierowców a kierowcy nie muszą wracać do bazy na odczyt.

Pomiar temperatury

Jeśli zdarzają Ci się ładunki wrażliwe na zmiany temperatury, docenisz możliwość monitorowania tego parametru w ramach systemu CarControl. Pozwoli Ci to na analizę warunków przewozu oraz da odpowiedź czy ewentualne wady towaru wynikają z niewłaściwej temperatury.

Alarm otwarcia wlewu paliwa

Znikające paliwo podczas pauz i nocnych postojów? A gdyby tak zamontować alarm otwarcia wlewu paliwa? W skrócie polega to na tym, że jeśli ktoś niepowołany będzie próbował otworzyć wlew paliwa, rozlegnie się syrena alarmowa. Urządzenie nie włączy się, gdy tankował będzie Twój kierowca.

Identyfikacja kierowców

Mając flotę pojazdów chcesz czasem wiedzieć kto konkretnie z imienia i nazwiska jest kierowcą danego samochodu czy maszyny. Żaden problem. Umożliwimy Ci to przy wykorzystaniu czytnika, pastylki identyfikacyjnej lub karty RFID.

Blokada zapłonu

Specjalny moduł umożliwia zdalną blokadę zapłonu. Rozłączenie jednego z obwodów elektrycznych, przy wyłączonym zapłonie, uniemożliwia uruchomienie samochodu. Jest to opcja dedykowana przede wszystkim tym, którzy wynajmują samochody/pojazdy.

Sygnalizator przekroczenia prędkości

Jest to urządzenie, któremu możesz zaprogramować dopuszczalną prędkość. Instalujesz je w samochodzie i kiedy pojazd przekroczy zadaną prędkość, moduł sprawia, że buzzer, dołączony do zestawu, alarmuje kierowcę i zmusza do zmniejszenia prędkości.

Masz problem z doborem urządzenia?
Chętnie pomożemy