dodatki do terminali gps

Floty handlowe oraz transport lekki

Identyfikacja kierowcówMając flotę pojazdów chcesz czasem wiedzieć kto konkretnie, z imienia i nazwiska, jest kierowcą danego samochodu czy maszyny. Umożliwimy Ci to przy wykorzystaniu czytnika, pastylki identyfikacyjnej lub karty RFID. Może również służyć jako immobiliser.
Kontrola otwarcia wlewu paliwaPodobnie, jak poprzednio, rozwiązanie to możesz zamontować w samochodzie osobowym lub busie – informacje na temat otwarcia wlewu paliwa pojawią się w aplikacji.
Kontrola prędkościJest to urządzenie, któremu możesz zaprogramować dopuszczalną prędkość. Instalujesz je w samochodzie, po przekroczeniu zadanej prędkości, moduł wydaje z siebie głośny i irytujący dźwięk, zmuszając kierowcę do zmniejszenia prędkości.

Transport oraz maszyny ciężkie

Sonda pomiaru paliwaUrządzenie mierzy oraz wysyła informacje do urządzenia monitorującego, a Ty masz na bieżąco kontrolę nad stanem paliwa. Precyzyjny paliwa to gwarancja, natychmiastowego wykrycia nieprawidłowości gospodarką paliwem w Twoich pojazdach.
Czujnik temperaturyJeśli zdarzają Ci się ładunki wrażliwe na zmiany temperatury, docenisz możliwość monitorowania tego parametru. Pozwoli Ci to na analizę warunków przewozu oraz da odpowiedź czy ewentualne wady towaru wynikają z niewłaściwej temperatury.
Sygnalizator kabinowySystem monitoringu pojazdów może być połączony z sygnalizatorem kabinowym. W takim wypadku kierowca, który np. odpoczywa w kabinie samochodu podczas pauzy, zostanie poinformowany dźwiękiem alarmowym o nieautoryzowanym otwarciu korka wlewu paliwa.
Moduł TachoreaderDzięki temu urządzeniu pojazd nie musi wracać do bazy w celu odczytania pamięci tachografu ani odczyt kart kierowców poprzez zewnętrzne czytniki.
Ty masz lepszy wgląd w czas pracy kierowców a kierowcy nie muszą wracać do bazy na odczyt.
Kontrola otwarcia wlewu paliwaDzięki temu będziesz w stanie ustalić datę oraz godzinę każdego otwarcia oraz zamknięcia zbiornika paliwa. Możesz w ten sposób weryfikować wszelkie nieprawidłowości.

Dodatki Uniwersalne

Blokada zapłonuModuł umożliwia zdalną blokadę zapłonu. Rozłączenie jednego z obwodów elektrycznych, przy wyłączonym zapłonie, uniemożliwia uruchomienie samochodu. Jest to opcja dedykowana przede wszystkim tym, którzy wynajmują samochody/pojazdy.
Moduł Can-ClickUrządzenie umożliwia indukcyjny odbiór danych z magistrali CAN pojazdu bez konieczności cięcia instalacji. W ten sposób nie tracisz gwarancji producenta, jeśli utrata wynikałaby z ingerencji w instalację elektryczną pojazdu.

Masz problem z doborem urządzenia?
Chętnie pomożemy