CarControl to elastyczna aplikacja

Produkt dopasowany do Twoich potrzeb

Nie jest istotne czy dowodzisz flotą aut osobowych czy ciężarowych. Nie robi nam różnicy czy potrzebujesz monitoringu łodzi czy sprzętu budowlanego. Nawet urządzenia takie jak telefony i tablety kurierów jesteśmy w stanie objąć monitoringiem CarControl.

Auta osobowe

Nowoczesny monitoring samochodów osobowych, pozwala nie tylko na śledzenie trasy pojazdów. Dobrze wykorzystany, powoduje że staje się skutecznym narzędziem redukującym koszty związane z utrzymaniem floty.

Samochody dostawcze i busy

Złe nawyki kierowców aut dostawczych mogą mieć opłakane skutki dla firm. Monitoring floty firmowych pojazdów umożliwia Ci nieustanną kontrolę kosztów utrzymania i eksploatacji samochodów dostawczych.

spri
man3

Pojazdy ciężarowe

Nieuczciwi pracownicy, zbyt długie postoje czy zwyczajni złodzieje ładunku. Posiadając samochody ciężarowe jesteś narażony na wiele niebezpieczeństw i stałe generowanie kosztów. Rozwiązaniem jest monitoring pojazdów.

Pojazdy oraz maszyny budowlane

Goniący Cię termin powoduje zimny pot a pracownicy lubią robić sobie dłuższą przerwę. Jeśli znasz ten stan rzeczy, oznacza to, że jesteś właścicielem pojazdów lub maszyn budowlanych. Monitoring pomoże Ci kontrolować pracowników i optymalizować koszty.

POJAZDY, MASZYNY ROLNICZE

Monitoring GPS ułatwia pracę zarządcom gospodarstw rolnych lub spółdzielni rolniczych. Na bieżąco masz bowiem dostęp do map i możesz kontrolować postęp prac w polu lub mieć informację o stanie maszyny.

ŁODZIE, SKUTERY WODNE

Jesteś właścicielem łodzi motorowych lub skuterów wodnych? Dobrze trafiłeś. Nie musisz martwić się o kradzież drogiego sprzętu. Monitorujesz sprzęt, określasz strefy i zyskujesz dodatkową ochronę.

MOTOCYKLE, SKUTERY, QUADY

Jeśli boisz się o swój motocykl lub wynajmujesz quady i obawiasz się o swój sprzęt, możesz dzięki monitoringowi być zawsze na bieżąco z położeniem i stanem pojazdów ze swojej stajni.

Telefony, tablety

Telefon czy tablet to już codzienność w pracy choćby kurierów lub dostawców żywności. Jeśli chcesz, aby ten sprzęt był objęty monitoringiem możesz zwrócić się do nas, znajdziemy rozwiązanie.

Masz pytania odnośnie oferty?
Czekamy na Twój kontakt