logo
  • CarControl

    Profesjonalny monitoring GPS dla pojazdów.

Najnowsze wpisy na blogu

Bądź na bieżąco

Profesjonalny Monitoring GPS Do Twojego Samochodu

Do flot lub użytku prywatnego. Bez żadnych umów.

Precyzja

Dzięki usłudze CarControl masz możliwość lokalizowania pojazdu z gwarantowaną dokładnością do 5 metrów!

Lokalizatory

Różne modele urządzeń gwarantują szerokie spektrum możliwości jak i dopasowania terminala pod konkretne wymagania klienta.

Panel Użytkownika

Nieograniczony dostęp do panelu z komputera czy aplikacji z urządzeń mobilnych i całodobowe wsparcie użytkownika.

Oszczędności

Wzrost efektywności pracowników, optymalizacja czasu pracy i oszczędności wynikające z tytułu zużycia paliwa.

Kontrola Nad Pojazdem

...nad każdym modelem pojazdu

Lokalizator w pojeździe daje Ci możliwość dokładnej kontroli przejechanego dystansu oraz ilości spalonego paliwa. Dodatkowo masz możliwość zlokalizaowania samochodu, motocykla lub innej maszyny, z dokładnością do 5 metrów. Zawsze aktualną pozycje zapewnia serwer, który dopytuje terminal o jego współrzędne co 30sekund, aby chwilę później oznaczyć je na mapie w dostarczonym Ci panelu klienta.
Nasza firma posiada w ofercie kilka rodzajów lokalizatorów - mniej lub bardziej zaawansowanych - sprawdź zatem jakie informacje udostępnia Twój samochód.

Obsługiwane Modele Pojazdów

Przechowywanie Danych I Raportów

przez minimum 6 miesięcy

Do udostępnionych danych dostęp zapewnia panel klienta, który użytkownik dostaje razem z lokalizatorem. Twoje dane, nie dość, że zabezpieczone przez protokół SSL to jeszcze trwałe. Dlaczego? Otóż gwarantujemy Ci ich przechowanie przez minimum 6 miesięcy od daty zapisu. Dzięki temu zawsze będziesz mógł wrócić do trasy, prędkości czy ilości spalonego paliwa, nawet kilka miesięcy wstecz.

Więcej na temat możliwości systemu

Dla kogo?

Firmy, Floty, Osoby Prywatne

System przeznaczony jest zarówno dla flot i firm, które chcą kontrolować swoje pojazdy służbowe wydawane pracownikom, jak i dla osób prywatnych chcących wiedzieć co dzieje się z ich samochodem. Nie ma co ukrywać, że oprócz samej kontroli pojazdów klient ma możliwość kontroli użytkownika pojazdu, na przykład męża lub żony...

W jaki sposób mogę wykorzystać Wasz system?

Raporty

CarControl to możliwość automatycznego generowania oraz wysyłania ponad 60 różnego rodzaju raportów na temat pojazdu.

Dopasowanie

Szeroki wybór terminali i platform pozwala dostosować urządzenie do niemal każdego pojazdu oraz konkretnych wymagań klienta

Panel Klienta

Dwie platformy, gwarantujące bezpieczeństwo danych, dzięki którym klient ma możliwość kontrolowania swoich pojazdów.

Oszczędności

Widoczny i znaczący zysk związany z lepszą organizacją pracy kierowców, ilością spalonego paliwa oraz przejechanych kilometrów.

Mobilność

Rzecz jasna rozumiemy, że część naszych klientów jest cały czas w ruchu. Dlatego do dyspozycji oddajemy również aplikację mobilną do instalacji na smartphonie.

Dokładność

Nasze terminale lokalizują się na podstawie pozycji względem satelit GPS. W tym przypadku oznacza to tyle, że dokładność pozycjonowania jest liczona z dokładnością do 5 metrów!

Bezpieczeństwo

Lokalizator w samochodzie to dodatkowe zabezpieczenie kierowcy, towaru czy pojazdu w przypadku jego kradzieży.

Kontrola

Terminal możesz też wykorzystać jako narzędzie do sprawdzenia wiarygodności pracownika, kierowcy czy partnera... :)

Panel pokazowy oraz urządzenie testowe

Sprawdź jak to wygląda od środka

Jeżeli zastanawiasz się nad zamówieniem usługi monitoringu, ale nie jesteś pewien czy Panel Klienta lub urządzenie spełni Twoje oczekiwania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Udostępnimy Ci dane do Panelu pokazowego (demo), po którym będziesz mógł / mogła się swobodnie poruszać, sprawdzając jego możliwości oraz szybkość działania.
Dodatkowo istnieje możliwość zainstalowania terminala 'na próbę'. Po kilku tygodniach użytkowania będziesz mógł / mogła podjąć decyzję o wykupieniu usługi w CarControl. W tej sprawie również prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Chcę uzyskać dostęp do panelu pokazowego.
629

Zadowolonych klientów

974

Monitorowanych Pojazdów

30

% Więcej Oszczędności

18

Odnalezionych Pojazdów

klienci o carcontrol

opinie klientów

Zainteresowała Cię usługa monitoringu jednak masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości jak i dobrać urządzenie, które spełni oczekiwania klienta, bez zbędnego przepłacania, za funkcje, z których on sam nie będzie korzystał.

Facebook