logo

Przetestuj urządzenia za darmo!

Obecnie na rynku jest co najmniej kilkadziesiąt marek, świadczących usługi monitoringu pojazdów GPS. Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej, na pewno u zdecydowanej większości usługodawców koniecznym jest związanie się z nimi umową na rok, dwa lub trzy, co w przypadku naszego niezadowolenia z danej usługi daje nam niewielkie, możliwości zmiany firmy zajmującej się monitorowaniem pojazdów klienta, bez ponoszenia dodatkowych opłat wynikających z tego tytułu.

Nikt z nas nie lubi płacić za towar, którego wcześniej nie obejrzał lub przynajmniej nie zapoznał się z jego możliwościami.
O ile większość przedsiębiorców osób prywatnych raczej nie ma wątpliwości co do zasadności stosowania urządzeń lokalizacyjnych w swoich pojazdach, o tyle nowi klienci mogą nie być jeszcze przekonani co do jakości świadczonych przez nas usług – oczywistym jest, że te są świadczone na najwyższym możliwym poziomie, jednak nikt nie musi wierzyć nam na słowo.

Dlatego właśnie dajemy klientowi możliwość testowania dowolnego urządzenia, przez 30 dni, całkowicie bezpłatnie. Po upływie tego czasu sam zdecyduj czy chciałbyś takie urządzenie zakupić, czy może nam je zwrócić. Uważamy, że okres 30 dni jest czasem, który bez problemu, pozwoli na zapoznanie się przez użytkownika z zasadą działania terminala, możliwościami panelu klienta oraz co ważniejsze stabilności i szybkości działania całego systemu CarControl.

Jeżeli więc panel demo ( klik ) nie był wystarczającym argumentem, skontaktuj się z nami w celu wydania jednego z dwóch rodzajów urządzenia służącego do monitorowania pojazdów GPS.

Tel: 22 – 663 – 47 – 58

Pozdrawiamy,
Zespół CarControl.pl

Comments are closed.

Facebook