logo

Nowa Strona CarControl.pl

Wychodząc na przeciw obecnym i przyszłym klientom oraz dopasowując się w obecnie panujące trendy prezentujemy Państwu nową stronę systemu CarControl. Mamy nadzieję, że dzięki tej metamorfozie, będziecie mieli Państwo lepszy i prostszy dostęp do zawartych na stronie informacji na temat systemów CarControl czy SmartCarControl jak i tych dotyczących wprowadzanych zmian, sposobu działania oraz użytkowania nowych funkcji w panelach służących do monitorowania pojazdów.

Dodatkowymi atutami nowej strony są formy oraz szybkość kontaktu z nami. Pomijając standardowe formy kontaktu, takie jak na przykład telefon, w tym momencie możecie porozmawiać Państwo z nami za pośrednictwem dostępnego na naszej stronie czatu, który pozwoli na natychmiastową rozmowę z operatorem usług monitoring pojazdów GPS.

Czasem bywa tak, że rzeczy nowe, nie są wolne od wad czy rozwiązań, które mogą okazać się po prostu niewygodne. Dlatego, jeżeli uda się Państwu znaleźć na stronie błąd lub funkcję, która nie działa poprawie, prosimy o kontakt z nami. Pozwoli to na wyeliminowanie wszelkich ewentualnych niedogodności związanych z funkcjonalnością strony.

Na tę chwilę jednak zapraszamy do odkrywania zawartości strony, mając jednocześnie nadzieję, że witryna przypadnie Państwu do gustu.

Pozdrawiamy,
Zespół CarControl.pl

Comments are closed.

Facebook